11-12 листопада в італійському Турині пройшла традиційна міжнародна регата з академічного веслування "Silver Skiff" Деталі

Останні новини

Діана Димченко - переможець міжнародної регати з академічного веслування!

11-12 листопада в італійському Турині пройшла традиційна міжнародна регата з академічного веслування "Silver Skiff
Деталі

Діана ДИМЧЕНКО - чемпіонка світу з прибережного веслування!

12-14 жовтня пройшли змагання Чемпіонату світу з прибережного веслування, що завершили офіційний календар Міжнародної федерації академічного веслування на 2017 рік.
Деталі

Підсумки виступу спортсменів на Чемпіонаті світу-2017

1 жовтня у місті Сарасоті-Брадентоні (США) фінішувала найзначніша подія веслувального сезону-2017 - Чемпіонат світу з академічного веслування, за змаганнями якого ми спостерігали протягом 8 днів. В змаганнях приймали участь команди з 69 країн світу, 936 представників яких змагалися у 382 човнах!
Деталі

Починаючим спортсменам

Цілий рік запрошуємо всіх бажаючих хлопців та дівчат від 9 до 18 років, а також людей від 20 до 60 років для занять спортом та зміцнення свого здоров'я та духу!!!
Консультацію та детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши нам за номерами: (063) 738 70 83 і (098) 750 01 34

Партнери

вернуться к списку

12-14 жовтня пройшли змагання Чемпіонату світу з прибережного веслування, що завершили офіційний календар Міжнародної федерації академічного веслування на 2017 рік.

Цього року світовий чемпіонат приймав Тонон-ле-Бен, найбільше французьке місто на березі Женевського озера. 600 спортсменів, що представляли 30 націй, взяли участь у перегонах в шести класах човнів.

Цього року Україна на Чемпіонаті світу була представлена лише однією спортсменкою - Діана ДИМЧЕНКО змагалася у жіночій одиночці (CW1х). У цьому класі за світову першість боролися 36 спортсменок з 16 країн, серед яких дві призерки Чемпіонату світу-2016 з прибережного веслування - це Моніка Дукарска з Ірландії та француженка Едвіга Альфред, бронзова призерка минулого року.

В кваліфікаційній гонці Діана посіла друге місце та показала другий час дня.

Нагадаємо, що Діана ДИМЧЕНКО минулого року посіла на Чемпіонаті світу з прибережного веслування 4 місце.

Цього року спортсменка з Київської області продемонструвала вражаючий рівень підготовки, що дало їй змогу отримати впевнену перемогу з 32 секундами відриву від найближчої суперниці. Чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу-2016 залишились позаду та посіли, відповідно, другу та третю сходинки. Блискучий результат!

Київська обласна федерація академічного веслування щиро вітає Діану та її наставника Андрія ДЕРЕВ’ЯНЧУКА з перемогою! Віримо, що ця нагорода – лише початок блискучої спортивної кар’єри нашої спортсменки!