11-12 листопада в італійському Турині пройшла традиційна міжнародна регата з академічного веслування "Silver Skiff" Деталі

Останні новини

Діана Димченко - переможець міжнародної регати з академічного веслування!

11-12 листопада в італійському Турині пройшла традиційна міжнародна регата з академічного веслування "Silver Skiff
Деталі

Діана ДИМЧЕНКО - чемпіонка світу з прибережного веслування!

12-14 жовтня пройшли змагання Чемпіонату світу з прибережного веслування, що завершили офіційний календар Міжнародної федерації академічного веслування на 2017 рік.
Деталі

Підсумки виступу спортсменів на Чемпіонаті світу-2017

1 жовтня у місті Сарасоті-Брадентоні (США) фінішувала найзначніша подія веслувального сезону-2017 - Чемпіонат світу з академічного веслування, за змаганнями якого ми спостерігали протягом 8 днів. В змаганнях приймали участь команди з 69 країн світу, 936 представників яких змагалися у 382 човнах!
Деталі

Починаючим спортсменам

Цілий рік запрошуємо всіх бажаючих хлопців та дівчат від 9 до 18 років, а також людей від 20 до 60 років для занять спортом та зміцнення свого здоров'я та духу!!!
Консультацію та детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши нам за номерами: (063) 738 70 83 і (098) 750 01 34

Партнери

вернуться к списку

Rowperfect RP - гребной тренажер последнего поколения.

Разработанный в 1988 году Кесом Рекерсом (Cas Rekers), этот тренажер помог многим атлетам усовершенствовать технику гребли и осуществить Олимпийские мечты. В 2009 году Rowperfect был усовершенствован разработчиком и его командой и после "нового рождения" Rowperfect называется RP3. С большим количеством новых функций, которые делают греблю на этом симуляторе еще ближе к реальности на воде. На тренажере ROWPERFECT3 (RP3) гребля становится удовольствием, а не только спортивной необходимостью. Подобно атмосфере гонки, тренажер ROWPERFECT3 (RP3) очень чувствителен к координации. Хорошая техника будет вознаграждена, плохая техника становится очевидной тоже, и поэтому ее можно исправить на ранней стадии. Поскольку ROWPERFECT3 (RP3) дает мгновенную обратную связь на дисплее, это отличный помощник тренеру и ориентир для атлета.